Tanya Maru

szlachcic-mutantka, asteroida RX322846W7

Description:

Tanya Maru to dwudziestokilkuletnia przedstawicielka trzeciego pokolenia arystokratycznego rodu Maru, którego głowa, Aleksei Maru, dziadek Tanyi, został skazany na ciężkie roboty wraz z całą rodziną za szerzenie nieprawomyślnej, monarchistycznej ideologii.

Tanya wychowała się na asteroidzie kopalnianej, RX322846W7, zwanej przez mieszkańców Piekłem, na której wydobywa się materiały radioaktywne – mutacje są więc bardzo częstym i nasilającym się z pokolenia na pokolenie zjawiskiem. Tanya bardzo nieufnie spogląda na osoby niezmutowane, tak bardzo jest to dla niej niecodzienny widok. Dziwaki jakieś, tfu.

Krótkie rudawe włosy ścięte na jeża, jasnoniebieskie oczy, rysy wskazujące na pochodzenie wieloetniczne. Tatuaże na całym ciele, najbardziej widoczne: po lewej stronie szyi, dolna warga i wokół oka (ilustracja). Pod lewym okiem widoczna blizna, która przeorała twarz od prawego policzka aż po czoło nad lewą brwią. Blizna jest częściowo zasłonięta tatuażami.

Tanya nosi 2 kolczyki w nosie i niezliczoną ilość ćwieków w uszach. Wysportowana sylwetka, widocznie zarysowane mięśnie. Z reguły ubrana w kombinezon roboczy albo skafander górniczy. U każdej dłoni za się zauważyć brak 2 ostatnich palców. Tanya uwielbia palić cygara i zawsze ma jakieś w zanadrzu.

Małomówna, czasem nawet mrukliwa, nie przebiera w słowach i czynach, twardy charakter. Ma przy sobie harmonijkę, na której wygrywa przeróżne rzewne melodie z lekką mgiełką nostalgii w oczach.

W czasie wyprawy Auroran do podsektora “Promise” pracownica doków głównych “Invictusa”

Bio:

Tanya Maru

Obietnica MidMad